با رعایت این 9 نکته کاربردی، خوش تیپ‌تر از همیشه شوید (بخش دوم)
با رعایت این 9 نکته کاربردی، خوش تیپ‌تر از همیشه شوید (بخش دوم)

با رعایت این 9 نکته کاربردی، خوش تیپ‌تر از همیشه شوید (بخش دوم)، در این مطلب به بررسی ادامه 9 نکته کاربردی برای خوش تیپ شدن پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

تعویض تی شرت‌ها با پولو شرت‌ها

مغازه‌دارها موقع فروش لباس مردانه سعی می‌کنند سلیقه‌ی شما را تایید کنند، مثلا اگر دست بگذارید روی یک تی شرت زرد با عکس کارتونی سرمه‌ای، احتمالا به شما می‌گویند به به چه انتخابی! اما از ما بشنوید که انتخاب مردانه‌تر برای شما نتایج بهتری به دنبال دارد. تی‌شرت‌هایتان را کنار بگذارید و در عوض بروید سراغ پولوشرت‌ها که به نوعی همان تی‌شرت‌های یقه‌دار هستند. این بلوزها استایل شما را رو می‌آورند. اگر هم چاره‌ای جز استفاده از تی‌شرت ندارید لا‌اقل سرمایه‌گذاری‌تان را هوشمندانه کنید و سراغ خرید تی شرت‌های یقه هفت بروید نه یقه گرد!

خرید اینترنتی لباس مردانه برای روزهای شلوغ

خرید اینترنتی لباس مردانه برای بعضی از آقایان ترسناک است چون فکر می‌کنند ممکن است لباس به آن‌ها نخورد و بازگشت کالایی هم در کار نباشد. این فکرهای قدیمی را کنار بگذارید و خرید لباس اینترنتی مردانه را در روزهایی که وقت نمی‌کنید به فروشگاه حضوری بروید در اولویت بگذارید . کافی است اندازه‌ی دور سینه، دور کمر و قد شلوار را داشته باشید تا با استفاده از راهنمای سایز خرید مناسبی از یک فروشگاه اینترنتی لباس مردانه داشته باشید، آن هم با چند کلیک ساده!

خرید لباس مردانه، اهمیت فیت بودن

اگر قصد دارید استایلتان را خراب کنید موقع خرید لباس مردانه حتما سراغ  پیراهن یا شلواری بروید که فیت بدنتان نیست و توی آن گم می‌شوید. این اشتباه را معمولا آقایان سایز بزرگ انجام می‌دهند و فکر می‌کنند بهترین راه برای پنهان کردن اضافه وزن این است که لباس برایشان گشاد باشد! در حالیکه در هر وزن و سایزی که باشید لباس فیت شما وجود دارد، کافی است وقت بگذارید و برای خرید لباس مردانه جدیدتان حسابی وقت بگذارید و اطلاعات به دست بیاورید.

ساعت مردانه را رسمی بخرید

احتمالا به ساعت‌هاس اسپرت خوش آب و رنگ علاقه دارید اما قرار نیست آن‌ها را با هر استایلی همراه کنید. همان قدر که دیگران به کفش شما توجه می‌کنند، ساعتتان هم مد نظر قرار خواهد گرفت. بنابراین وقت و پولتان را با خرید چند ساعت اسپرت با بند پلاستیکی هدر ندهید و در عوض یک ساعت رسمی با بند چرمی یا فلزی داشته باشید که نفیس است و به ظاهرتان ابهت بیشتری می‌دهد. می‌توانید ساعتی با بند فلزی را برای مهمانی‌های رسمی یا جلسات کاری مهم ببندید و از ساعت بند چرمی برای موقعیت‌های ساده‌تر یا محیط کار استفاده کنید. توجه داشته باشید اگر بین رنگ بند ساعت، رنگ کمربند و کفش مردانه تان هارمونی وجود داشته باشد ناخودآگاه جدی‌تر و رسمی‌تر به نظر خواهید آمد.