قیمت لوله گالوانیزه pg 13/5
قیمت لوله گالوانیزه pg 13/5

قیمت لوله گالوانیزه pg 13/5 ، لوله گالوانیزه pg در پروژه های ساخنمانی برای محافظت از سیم ها و کابل ها به کار می رود. گالوانیزه بودن این لوله ها باعث شده تا در برابر زنگ زدگی مقاوم باشند.

لوله گالوانیزه pg از نظر اندازه به چند دسته تقسیم می شود که از آن جمله می توان به لوله گالوانیزه 21 pg و 5/13 pg و 16pg و ... اشاره کرد. قطر و وزن این لوله ها با هم متفاوت می باشد. برای مثال وزن و قطر لوله گالوانیزه pg 16 از لوله گالوانیزه pg 13/5 بیشتر است.
لوله گالوانیزه 13/5 pg لوله ای است که در موارد مختلفی از جمله ساختمان کاربرد دارد. از لوله های گالوانیزه 5/13 pg برای محافظت از سیم و کابل در هتل ها، ساختمان های اداری، فروشگاه ها، بیمارستان ها ، ساختمان های تجاری و صنعتی و تاسیسات زیر زمینی استفاده می کنند. لوله های گالوانیزه 5/13 pg در شبکه و سیستم های امنیتی هم کاربرد دارند.
لوله گالوانیزه pg 13/5 در انواع گرم و سرد وجود دارد. در این بین نوع سرد این لوله مقرون به صرفه می باشد. لوله گالوانیزه 5/13 pg سرد دارای معایبی می باشد. اگر از این لوله ها به خوبی محافظت نشود، در برابر رطوبت به راحتی آسیب می بینند. از لوله های گالوانیزه pg گرم می توان در مناطقی که رطوبت بالایی دارند، استفاده نمود. خاصیت گالوانیزه این لوله ها باعث می شود تا در برابر عوامل محیطی از خود مقاومت بالایی نشان دهند.
قیمت لوله گالوانیزه 13/5 pg به عوامل مختلفی مانند وزن، قطر خارجی، ضخامت لوله و متراژ لوله بستگی دارد. در فرایند تولید و گالوانیزاسیون این لوله ها، استاندارد های BS و ISO رعایت می شود. انتهای لوله گالوانیزه 13/5 pg به وسیله یک درپوش پلاستیکی پوشیده می شود. این کار برای محافظت از سطوح دنده ها صورت می گیرد.
طول مناسب این لوله ها باعث می شود تا حمل ونقل آن به راحتی امکان پذیر باشد. اتصالات مورد نیاز برای این نوع از لوله ها بیشتر در دسترس می باشند. قیمت لوله گالوانیزه 13/5 pg نسبت به سایر محصولات مشابه آن مناسب تر می باشد.
تنوع محصولات در لوله گالوانیزه  13/5 pg باعث شده تا قیمت دقیقی برای آن مشخص نشود. قیمت لوله گالوانیزه 13/5  pg تابع نوسانات ارز می باشد. شرایط اقتصادی موجود در جامعه باعث شده تا قیمت لوله گالوانیزه pg 13/5 هم به صورت روزانه دستخوش تغییرات شود. اطلاعات مربوط به میزان موجودی و قیمت لوله گالوانیزه pg 13/5 بر روی سایت شرکت های معتبر وجود دارد.