درآمد زایی با دستگاه نانو گلس
درآمد زایی با دستگاه نانو گلس

درآمد زایی با دستگاه نانو گلس ، یکی از اولین کارهایی که در هنگام خرید گوشی انجام می دهیم، خرید گلس و یا ضد ضربه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی وارد بر صفحه موبایل می باشد.

LCD یکی از حساس ترین بخش هایی است که در صورت وارد شدن ضربه به آن احتمال شکستگی وجود دارد بنابراین افراد همواره نسبت به خرید ضد خش گوشی و یا تعویض هر چند وقت یکبار آن اقدام می کنند. حجم تعویض سریع گلس و ضد ضربه در برخی موارد برای بسیاری از افراد به حدی زیادی می باشد که از این کار کلافه می شوند. درآمد زایی با استفاده از یک دستگاه نانو گلس زن ضد ضربه و ضد خش برای گوشی موبایل ایده خدماتی دستگاه نانو گلس است که امروزه بسیار کاربرد دارد.

 

تفاوت محافظ صفحه نمایش شیشه ای و پلاستیکی


محافظ های پلاستیکی بسیار ارزان تر از نوع شیشه ای هستند. بسته به جنس و مرغوبیت محافظ پلاستیکی قیمت های محتلفی را در بازار مشاهده خواهید کرد و قیمت محافظ شیشه ای در حداکثر مرغوبیت حدود 3 برابر قیمت مرغوب ترین محافظ پلاستیکی خواهد بود. این تفاوت قیمت به دلیل تفاوت تکنولوژی ساخت و مواد به کار رفته است که باعث مقاومت بیش تر در برابر خط و خش و اثر انگشت خواهد بود. مسلما شیشه ی حرارات دیده بسیار محکم تر از پلاستیک های هم قیمتش است. محافط های پلاستیکی ارزان قیمت به راحتی مستعد خط و خش هستند. ضخامت محافظ های شیشه ای بین 3.0 تا 0.5 میلی متر است در حالی که ضخامت محافظ های پلاستیکی در حدود 0.1 میلی متر است.

 

گلس نانو مایع با دستگاه


گلس مایع یک محصول خلاقه است که برای صفحه نمایش گوشی های همراه و بقیه دستگاه هایی که دارای صفحه نمایش هستند تولید شده است. این نوع گلس دارای درجه سختی 9H است، از فناوری نانو استفاده می کند و می تواند صفحه نمایش را در برابر خط و خش محافظت کند. دستگاه نانو گلس، برای انواع گوشی ها، تبلت ها و ساعت های هوشمند مخصوصا گوشی های هوشمند لبه خم بسیار مناسب است.

 

نتیجه گیری:


به طور کلی، یکی از اولین کارهایی که در هنگام خرید گوشی انجام می دهیم، خرید گلس و یا ضد ضربه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی وارد بر صفحه موبایل می باشد.