آیا واقعیت مجازی (VR) می تواند به درمان اختلالات روانی کمک کند؟

آیا واقعیت مجازی (VR) می تواند به درمان اختلالات روانی کمک کند؟، سلامت ذهنی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های سلامتی نسل جوانان امروزی است. بیماری‌های ذهنی می‌تواند گریبان‌گیر هر کسی صرفه نظر از سن او بشود. با اینکه در زمینه‌ی پزشکی پیشرفت‌های زیادی داشته‌ایم، اما هر تکنیکی که بتواند به فرایند بهبود افرادی که مشکلات ذهنی و عاطفی دارند، کمک کند، مورد استقبال قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب: آیا واقعیت مجازی (VR) می تواند به درمان اختلالات روانی کمک کند؟

بررسی تأثیر بو و صدا در تثبیت خاطرات در خواب

بررسی تأثیر بو و صدا در تثبیت خاطرات در خواب، در سال ۲۰۰۷، یک دانشمند عصب شناس به نام دکتر «یان بورن» (Jan Born) و همکارانش در دانشگاه «لوبک» (Lubeck) آلمان به بررسی امکان کنترل فرآیند مرور خاطرات در خواب پرداختند. در این مقاله قصد داریم نتایج آنها را در مورد بررسی تأثیر بو و صدا در تثبیت خاطرات در خواب مرور کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: بررسی تأثیر بو و صدا در تثبیت خاطرات در خواب

قیمت لوله گالوانیزه pg 13/5

قیمت لوله گالوانیزه pg 13/5 ، لوله گالوانیزه pg در پروژه های ساخنمانی برای محافظت از سیم ها و کابل ها به کار می رود. گالوانیزه بودن این لوله ها باعث شده تا در برابر زنگ زدگی مقاوم باشند.

ادامه مطلب: قیمت لوله گالوانیزه pg 13/5

دکتر پوست در کرج

دکتر پوست در کرج ، شما تا چه اندازه به زیبایی خود اهمیت می دهید؟ همه ی افراد در سنین مختلف همواره تمایل دارند زیبا و جذاب باشند. یکی از مهم ترین عوامل زیبایی پوست می باشد. پوست زیبا و درخشان می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره داشته باشد.

ادامه مطلب: دکتر پوست در کرج

لوله گالوانیزه سپنتا

لوله گالوانیزه سپنتا ، لوله های گالوانیزه توسط روکشی از جنس روی پوشش داده می شوند. این امر باعث شده تا این لوله ها از دوام و استحکام بالایی برخوردار باشند.
شرکت لوله و پروفیل سپنتا به همت تعدادی از افراد خلاق در سال 1340 بنیان گذاری شد.

ادامه مطلب: لوله گالوانیزه سپنتا