این روزها بیشتر مراقب لپ تاپ خود باشید

این روزها بیشتر مراقب لپ تاپ خود باشید ، این گزارش به افرادی که نکته هایی را در رابطه با مراقبت و نگهداری مناسب تر از لپ تاپ های خود آموزش می دهیم .

اگر هک شدیم چه کنیم ؟ ، به نظر می آید در این روزها که خبرهای زیادی در دنیا درباره هک شدن حساب های شخصی و اینترنتی و حمله های سایبری به کاربران را شنیده اید . طبیعی است خبر داشتن از این که بعد از هک باید چه کارهایی را انجام دهید ، کمک فراوانی را به ما می نماید .

ساعت هوشمند وان پلاس ، ساعت های هوشمند یکی از تکنولوژی های برتر روز به شمار می روند. این ساعت ها با داشتن ابعاد کم و وزن سبک، کارایی بالایی دارند، هنوز هم یکی از گجت های جذاب به شمار می روند.

درآمد زایی با دستگاه نانو گلس

درآمد زایی با دستگاه نانو گلس ، یکی از اولین کارهایی که در هنگام خرید گوشی انجام می دهیم، خرید گلس و یا ضد ضربه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی وارد بر صفحه موبایل می باشد.

ساعت هوشمند موتو 360 موتورولا ، این ساعت هوشمند به لحاظ طراحی بسیار به ساعت های کلاسیک شباهت دارد. دارای بدنه فلزی و حلشیه نازک و همچنین قدرت نرم افزاری بالا باعث شده این گجت از نظر برخی ها به عنوان برترین ساعت هوشمند شناخته شود.