تولید مجدد گوشی های اکتیو سامسونگ ، تولید این مدل گوشی ها از سال های 2013 تا 2017 انجام می گرفت که ناگهان تولیدشان متوقف شد. اما پس از گذشت سالها سامسونگ دوباره، تولید این نوع گوشی ها را از سر گرفت. در حال حاضر گلکسی s9 active را رونمایی کرده است.

سری گوشی های اکتیو دارای شکل ظاهری خشن و محکمی نسبت یه سایر مدل های سامسونگ هستند. این نوع تلفن های همراه عموما مناسب شرایط سخت خلق شده اند.


جدیدترین گوشی سری اکتیو سامسونگ


این سری جدید سامسونگ اکتیو از نظر شکل ظاهری بسیار شبیه به مدل اکتیو s8 دارد. این گوشی دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد. همچنین تا عمق یک متر و نیم هم قادر است به مدت نیم ساعت در داخل آب قرار بگیرد. در ضمن در برابر حرارت نیز تحمل بالایی دارد.


مشخصات گوشی سامسونگ اکتیو S9


این گوشی دارای باتری 4500 میلی آمپر بوده و قادر است انرژی مورد نیاز گوشی را تا مدت زمان زیاد تامین کند. در ضمن دارای رم 4 گیگابایتی و همچنین حافظه داخلی 64 گیگا بایتی دارد. شرکت مخابراتی آمریکایی با نام AT&T پشتیبانی اینترنتی گوشی های سامسونگ گلکسی اکتیو S9 را بر عهده گرفته است. این ارتباط بین این دو شرکت، سبب ارتقا فروش گوشی های سامسونگ گلکسی اکتیو شده است.


نتیجه پایانی


این سری از گوشی های سامسونگ به دلیل استحکام بالا، مناسب مشاغل سخت که احتمال آسیب و صدمه زیاد است، بودهف پس شما می توانید از این نوع گوشی ها در این شرایط خاص استفاده کنید. طرفداران خاص خود را دارد و میزان نارضایتی از این سری گوشی ها کم می باشد. تا سالیان پیش مدل Galaxy xcover4s سری پر فروش آن بود که با روی کار آمدن گلکسی s8 و همچنین گلکسی s9 از رده خارج شدند. شارژ بودن این گوشی ها در مدت زمان زیاد از ویژگی های خاص این محصولات می باشد.