ساعت هوشمند وان پلاس ، ساعت های هوشمند یکی از تکنولوژی های برتر روز به شمار می روند. این ساعت ها با داشتن ابعاد کم و وزن سبک، کارایی بالایی دارند، هنوز هم یکی از گجت های جذاب به شمار می روند.

برندهای بسیاری مانند هووآوی، سامسونگ، اپل در این زمینه فعالیت دارند.


اظهارات شرکت وان پلاس


شرکت وان پلاس در سال 2016 اعلام کرد که می خواهد ساعت های هوشمند وان پلاس را به بازار عرضه کند. اما پس از انتشار این خبر اعلام کرد که فعلا قصد انجام چنین کاری را ندارد، این شرکت بیان داشت که بهتر است وقت خود را بر روی یک محصول بگذارد تا محصولات با کیفیت تری را تولید کند.


زمان احتمالی عرضه ساعت هوشمند وان پلاس


در حال حاضر شرکت وان پلاس، چهار مدل گوشی هوشمند جدید را سالانه عرضه می کند، علاوه بر این، توانسته است در زمینه تولید مجموعه های تلویزیونی وارد شود و تلویزیون های وان پلاس را در هند عرضه کرده است. اخباری که به تازگی در دنیای تکنولوژی به دست ما رسیده حاکی از آن است که وان پلاس بلاخره تصمیم گرفته است ساعت های هوشمند خود را به بازار عرضه کند. امید است در ماه می 2020 این ساعت همراه با گوشی وان پلاس رونمایی شود. سیستم عامل این دستگاه به احتمال زیاد weraOS باشد. اما اطلاعی در مورد اینکه این ساعت ها دایره ای یا مربعی طراحی شوند هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست.


نتیجه پایانی


ساعت های هوشمند امروزه جایگاه ویژه ای در بین طرفداران خود پیدا کرده است، این نوع ساعت به نوعی کالای لاکچری محسوب می شوند و قیمت های نسبتا بالایی نیز دارند. شرکت اپل یکی از رقیبان شرکت وان پلاس در زمینه تولید ساعت های هوشمند به شمار می رود که هر ساله مدل های جدیدی از ساعت های هوشمند خود را رونمایی میکند.