چاپ
دسته: blog
بازدید: 937

نسل جدید کیس های ام اس آی، مربوط به کیس هایی است که به صورت حرفه ای، قابلیت های زیادی داشته و به کاربران ارائه می کند. با توجه به اینکه شرکت ام اس آی، با تولید کارت های گرافیکی، مادربردها، نماشگر ها و لوازم جانبی کامپیوتر شهرت یافته است،

هم اکنون کیس هایی طراحی نموده است که به صورت حرفه ای بوده و مورد نیاز کاربران و مخاطبان می باشد.


کیس Sekira 500X


شرکت ام اس آی، با تولید کیس های کامپیوتری جدید به نام کیس Sekira 500X، وارد بازار رقابتی انواع کیس های کامپیوتری شده است. این محصول در گروه ابعاد بزرگ Mid Tower می گنجد. با توجه به اینکه صفحه جانبی کیس، شیشه ای است، جذابیت خاصی به دستگاه کیس می دهد. همچنین به تعداد سه عدد فن به میزان 200 میلی متر در کیس ام اس آی قرار داده شده است. از امکانات دیگر این محصول، پشتیبانی از سخت افزارهای خنک کننده، دریچه های هوایی کیس، فن های 500X همراه با فیلترهای مش شده می باشد.


مشخصات فنی کیس Sekira 500X


از مشخصات فنی این محصول، طراحی کیس است که به صورت Mid Tower می باشد. مادربوردهای تحت پشتیبانی کیس، E-ATX، ATX، Micro-ATX، ITX می باشد. ابعاد این کیس در اندازه های 232*545*530 میلی متر می باشد. فن های موجود این کیس در اندازه های 200 میلی متر بوده که دارای یک فن 120 میلی متری نیز می باشد. تا 360 میلی متر در جلو و بالا و 140 میلی متر در پنل پشت از رادیاتور پشتیبانی می کند. هشت عدد استاندارد و دو عدد عمومی اسلات در این کیس موجود است. به تعداد چهارعدد درایو 5/3 اینچی و سه عدد درایو 5/2 اینچی در کیس پشتیبانی می شود.


نتیجه گیری:


کیس Sekira 500X، نسل جدید کیس ها در شرکت ام اس آی است که به دلیل سخت افزار حرفه ای و قدرتمند، وارد رقابت با کیس ها در سطح جهان شده است.